Synergy WorldWide, zdravá výživa, synergy, doplňky stravy, zdravá strava

PARTNER - VYDĚLÁVEJTE S NÁMI
- Synergy bude otevírat český trh! Neváhejte a buďte u toho od samého začátku
- máte příležitost, která se objevuje max jednou za 15-20 let!
- Unikátně výhodný - provizní systém
- velké množství provizí a bonusů
- velkoobchodní ceny, vysoká marže z prodeje
- zdravá výživa, zdravá strava - Synergy WorldWide
Obrázek
PŘEDOBJEDNEJTE SI TYTO PRODUKTY
- zdravá výživa, zdravá strava - Synergy WorldWide
- na trh v ČR přijdou v červnu 2009
- předobjednejte si je pro sebe nebo celou rodinu a buďte první
- 2 ze 3 produktů Nobelova cena
- ProArgi-9 - produkt století podle populárního časopisu v USA
- Phytolife (Chlorofyl) zázrak přírody
- Mistify - ovocný nápoj s největší antioxidační hodnotou
Obrázek

ProArgi-9 Plus | Anti-aging, Oxid dusnatý, L-arginin

ProArgi-9 Plus | Anti-aging, Oxid dusnatý, L-arginin

Nobelova cena v oboru medicíny za objev oxidu dusnatého, jako signální molekuly v kardiovaskulárním systému !!!

Obrázek ProArgi-9 Plus je absolutně špickový produkt, který momentálně nemá na svém trhu konkurenci!

PRO ARGI 9 Plus byl označen jako nejlepší anti-aging produkt na trhu. Aktivuje znovu tělu vlastní produkci oxidu dusnatého, jenž začíná počátkem 25 roku našeho života postupně stagnovat, což je důvod proč stárneme. A od 40-tého roku tato produkce úplně vymizí. Naše tělo tedy v tomto věku už neprodukuje žádný oxid dusnatý. L-Arginin byla vědci označena jako “zázračná molekula“. Nový revoluční produkt s neuvěřitelnými úspěchy jichž celosvětově dosahuje.

Výzkum se v dnešní době zaměřuje obzvláště na funkce srdce. Udržení schopnosti optimálního výkonu našeho srdce, jakož i podpora kardiovaskulárního systému, jsou považovány za klíčové faktory celoživotního zdraví.

“Nejlepší produkt století”
napsal populární časopis Success Magazine, USA

Obrázek

22 důležitých důvodů, které mluví pro L-Arginin:
- Arginin je tisíckrát silnější jak nějaký na přírodní bázi se v našem těle vyskytující antioxidant. Antioxidativní vlastnosti Argininu podporují různé systémy v našem těle a chrání nás před onemocněním srdce, infarktem rakovinou a cukrovkou a také zpomalují předčasné stárnutí.
- Arginin nabízí rozsáhlou podporu našemu krevnímu oběhu spolu s kontrolovaným krevním tlakem a tvorbou plaque. Stickoxid udržuje naše arterie v uvolněném stavu a flexibilní pro normální krevní tlak a přitom nás současně chrání před vysokým tlakem a Anginou pectoris.
- Arginin zlepšuje naši paměť, hlavně tu dlouhodobou a může přitom pomoci zmírnit následky Alzheimerovy choroby či případné demenční příznaky.
- Arginin posiluje produkci lidských růstových hormonů (HGH), které mají působnost coby anti-aging faktor.
- Arginin zlepšuje komunikaci buněk mezi nervy a mozkem.
- Arginin může přispívat ke zlepšení imunity a v boji proti bakteriálním infekcím.
- Arginin může pomoci při léčení a prevenci Diabetes. Zabraňuje také jejím následkům (oslepnutí). Arginin reguluje také sekreci Insulinu do Pankráce.
- Arginin může omezit dělení a množení rakovinových buněk.
- Arginin pomáhá při kontrole Cholesterolu skrze snížení LDL hladiny cholesterolu.
- Arginin zlepšuje mužskou sexuální výkonnost skrze léčení erekčních poruch.
- Arginin snižuje riziko mozkové mrtvice a infarktu tím, že využívá svých vlastností, které zabraňují tvoření krevních sraženin jež jsou hlavní příčinou těchto případů.
- Arginin redukuje s těhotenstvím spojený vysoký tlak, jenž je rizikovým faktorem pro budoucí matku a její nenarozené dítě.
- Arginin nápomocen při léčení Astmatu, jelikož otevírá dýchací cesty. K tomu pomáhá při léčení jiných plícních nemocí.
Obrázek - Arginin uvolňuje hypertonické zavírací svaly. Léčí a chrání před hemeroidy.
- Arginin posiluje slabší svalovou hmotu a udržuje pevnou kostní strukturu tím, že podporuje HGH produkci, která také vede ke snížení tukové hmoty.Na základě těchto vlastností může být při odtučňovací kůře a posilování nápomocen.
- Arginin pomáhá vyrovnat následky kardiovaskulárního a plícního poškození, které bylo způsobeno kouřením, jelikož hladina Stickoxidu u kuřáků leží pod více než polovinou hodnoty, kterou vykazují nekuřáci.
- Arginin pomáhá urychlit zacelení ran a také rekonvalescenci po operaci. Výzkumy zjistily jeho příznivý vliv na léčení spálenin a zlepšuje léčení ran u starých lidí.
- Arginin je skrze jeho schopnost zvýšit toleranční hodnotu zatížení, nápomocen při zlepšování sportovních výkonů. Positivní působení na plíce a jeho efekt na hladinu HGH pomáhá pří snaze o posílení slabé muskulární tkáně.
- Arginin se dá použít při snaze o zlepšení funkčnosti prostaty.
- Arginin může skrze své positivní působení na kostní masu předejít úbytku kostí (osteoporóza) popř. jejich následky zmírnit.
- Arginin byl použit k léčení syndromu chronické zánětu střeva a také k redukování nádorů vzniknuvších na základě stresu. Přitom nebyly zjištěny žádné negativní vlivy na produkci kyseliny v žaludku.
- Arginin může zlepšit funkci ledvin a zpomalit i průběh pokročilého onemocnění ledvin. Ochranné působení Argininu na ledviny můžou také využít lidé kteří onemocněli na Diabetes.

Se zřetelem na výhody spojené s L-argininem jsou aminokyseliny energetickými faktory potřebnými pro podporu všeobecné cirkulace v těle a také obzvláště pro podporu zdravého srdce. Každé užití ProArgi-9 Plus Vás zásobí 5000mg L-argininu v kombinaci s vitamíny C, D3, B6 a B12, což je opravdu kombinace plná síly.

Informace:
- 300g (prášek)
Použití:
- 1 lžička (3,25g) denně do vody podle chuti. Doporučeno do 120ml vody.
- Zalívejte přírodní nenasycenou (neperlivou) minerálkou nebo obyčejnou vodou se kterou to důkladně promíchejte. Množství vody používejte podle chuti. V žádném případě nepoužívejte nasycenou (perlivou) vodu. Pokud prášek změní barvu tekutiny, je to správné, neboť to svědčí o dobrém spojení.
Cena:
- 1999.- za 1 balení (300g)
Složení:
Základem je L-Arginin, často označován jako „zázračná molekula“ , dále obsahuje kombinaci vitamínů B, vitamín D a D-ribózu, zajišťující výdrž, vitalitu a další přednosti. Obsahuje dále extrakt z červené révy, granátových jablek, a také vitamín C, náhradní látka za cukr je xylit.
Další informace:
- skladovat v chladu a suchu v bezpečí před dětmi
- v případě těhotenství, kojení nebo při léčení, kdy berete nějaké léky, tak se raději poraďte se svým doktorem.

Obrázek

Obrázek


Tvorba www stránek - Nechte si udělat levné a kvalitní stránky - Optimalizace SEO

TOPlist TOPlist