Synergy WorldWide, zdravá výživa, synergy, doplňky stravy, zdravá strava

PARTNER - VYDĚLÁVEJTE S NÁMI
- Synergy bude otevírat český trh! Neváhejte a buďte u toho od samého začátku
- máte příležitost, která se objevuje max jednou za 15-20 let!
- Unikátně výhodný - provizní systém
- velké množství provizí a bonusů
- velkoobchodní ceny, vysoká marže z prodeje
- zdravá výživa, zdravá strava - Synergy WorldWide
Obrázek
PŘEDOBJEDNEJTE SI TYTO PRODUKTY
- zdravá výživa, zdravá strava - Synergy WorldWide
- na trh v ČR přijdou v červnu 2009
- předobjednejte si je pro sebe nebo celou rodinu a buďte první
- 2 ze 3 produktů Nobelova cena
- ProArgi-9 - produkt století podle populárního časopisu v USA
- Phytolife (Chlorofyl) zázrak přírody
- Mistify - ovocný nápoj s největší antioxidační hodnotou
Obrázek

Provizní systém, mlm - Synergy

Provizní systém, mlm - Synergy

Nyní BONUS! Pokud se zaregistrujete u nás, tak dostanete vlastní email zdarma, abyste ve všem měli pořádek! Časem i internetovou stránku!!

Obrázek

Máte příležitost, která se objevuje max jednou za 15-20 let!

Všechny úspěšné osoby byly u toho hned od počátku, pokud šlo o velké myšlenky a také u začátku rostoucího trhu. V té souvislosti se nabízí firmy jako jsou Microsoft, Google, Red Bull atd. Nyní se o podobné velké šanci dozvídáte v dostatečném předstihu i Vy a máte možnost na tom profitovat! Po více než 38 letech úspěšného podnikání v Asii, Austráli a USA, expanduje nyní náš zadavatel - společnost Synergy do EVROPY a jako jedna z prvních zemí je vybrána ČR. V této první fázi, máte ty nejlepší šance na expanzi a zjištění velké výdělku v budoucnu. Ti nejchytřejší a nejtalentovanější prodejci a vedoucí pracovníci vědí, že právě správné načasování je velice důležité pro vstup na trh a proto se sami angažují na úplném začátku tohoto růstového cyklu!

Zdá se Vám to spíše jak pohádka a máte o nás pochybnosti?

Můžete věřit společnosti, které byla podle časopisu Outlook udělena cena coby nejlepší výrobce doplňkové stravy v Americe? Která je již téměř 40 let na trhu? Jež byla prvním výrobcem bylinných tobolek v Americe a která je spoluzakladatelem Asociace společností přímého prodeje v USA? Za jejichž výrobky stojí několik desítek patentů a Nobelových cen? Nemá žádné závazky, je naprosto bez dluhů, má k dispozici pro expanzi více než 100 milionů dolarů volného kapitálu. Byla 3x za sebou (2003, 2004 a 2005) vyznamenána jako jedna z nejetičtějších společností v USA.

Myslím, že o nás nemusíte mít vůbec žádné pochybnosti!!

Chtěli byste spolupracovat s takovou seriózní společností, která je leadrem v produkci výrobků světové třídy, jenž jsou pravidelně, měsíc co měsíc konzumovány? Produkty jsou průkopnické po celém světě, s vědecko-výzkumným pozadím, které je založeno na zjištěních objevených nositeli Nobelovy ceny a právem označeny jako produkty století.

Například:
1. produkt: pozadí tohoto produktu – v r. 1998 Nobelova cena v oboru medicíny (bádání v oblasti látek dusičnanů). Podle Success Magazine je tento objev "Průlomový produkt století".
2. produkt: je v současné době nejsilnější přírodní antioxidant na světě. The Wall Street Journal napsal: "No. 1 objev za posledních 10 let."
3. produkt: pozadí tohoto produktu – byly uděleny 2 Nobelovy ceny za objevy spojitostí složek těchto látek.

Dokážete si představit, co nyní držíte v rukách? Prosíme Vás, abyste si v klidu přezkoumali veškerá daná fakta a pak Vám nabízenou šanci využili!

Obrázek
Nenechte si na žádný pád ujít svou šanci!

„Pokud ztrávíte několik příštích minut čtením této informace, mohlo by to navždy změnit Vaši finanční situaci!“

- Které podnikání můžete začít se skoro nulovou investicí a bez jakéhokoliv rizika podnikat, se slibnými šancemi na vysoký výdělek?
- Ve kterém podnikání můžete profitovat od ostatních z jejich zkušeností z praxe?
- Ve kterém podnikání jsou Vám dány k dispozici špičkové produkty, které Vám zpřístupní ty největší trendové a růstové trhy příštích patnácti či dvaceti let?

No, nestojí to alespoň za zkoušku? Za to nikdo nic nedá :)

Celý systém provizí a výdělků založen na celosvětově populárním multi-level marketingu.

Možnosti výdělávání:
Kompenzační plán: (6 bodů)
1) Přímý prodej - až 55% marže na prodej výrobků (např nakoupíte za 2000.-, prodáváte za 4100.-)

2) Bonus rychlého startu - Tento bonus získáte pri všech prvních objednávkách Vámi osobně sponzorovaných a aktivních partnerů. Jde o bonus 25% (Takže například Vaši tři lidé přímo od Vás si objednají každý produkty za 5000.-. Vy dostanete ke vše ostatním bonusům ještě navíc těchto: 1250.- x 3 = 3750.- Poznámka: 1250.- je 25% z 5000.-)

3) Provize ze struktury - dostáváte provizi z levé nohy až 10% a z pravé až 4% ze všech lidí, co jsou pod Vámi. Až do nekonečné úrovně. Není to nijak omezené. Samozřejmě se to vztahuje i na lidi, kteří přivedou Vaši lidé atd. Je to neomezené.

4) Mega-Match - Navíc ke všem bonusům získáte ještě úplně stejnou provizi jako každý Váš osobně sponzorovaný člověk. Takže když Vaši přímo přivedení lidé vydělají na provizích 10 000.-, tak tu stejnou částku dostanete i Vy. A to každý měsíc. Tohle je bezkonkurenční!!!

Další body jen ve stručnosti (ty Vás budou zajímat až později až budete mít velký obrat a velkou strukturu)

5) Bonus za vedení - Vydelejte si svuj procentuální podíl ze své silné linie, založený na objemu ostatních linií (centrální linie).

6) Globální úcastnický bonus - Jestliže ve své centrální linii dosáhnete 400.000 CV bodů, získáte navíc podíl 1% celkového obratu firmy.

7) Navíc firma nabízí další akce, jako například v listopadu Summit v Japonsku. Na celou letenku je velmi jednoduché si vydělat. Stačí dosáhnout určitého odběru a máte letenku zdarma. Firma těm nejlepším poskytne i 90 000.- na celou akci atd. Každý rok jsou nějaké akce, jakmile vstoupíme na trh v září, tak to bude samozřejmě platit i pro ČR. Je až neskutečné, jaké usílí a odhodlání do toho tato firma dává a váží si všech lidí.

Trh v ČR již otevřen.
Obrázek


„RADĚJI VYDĚLÁM 1% Z PRÁCE 100 LIDÍ, NEŽ 100% Z MÉ VLASTNÍ PRÁCE“
J. PAUL GETTY - MILIARDÁŘ


Pákový efekt nás učí, že je chytřejší vydělat od všech ostatních trochu, než 100% za svou práci a to ať již jako zaměstnanec nebo samostatný podnikatel. Vždy měníte v těchto případech pouze čas proti penězům!!

Pokud se do toho chcete hodně aktivně opřít, tak firma nabízí i mnoho bonusů v závislosti na Vašich výdělcích a Vašich přivedených lidích. Ať už peněžní bonusy nebo zájezdy.

Jak se zaregistrovat a aktivovat (postup):
1. krok - vyplnění obou aktivačních formulářů zde
2. krok - platba 39.- euro za DOŽIVOTNÍ licenci a internetové nástroje. Získáte možnost sledování online Vašich provizí, Vašich lidí, materiály na propagaci, onlinové prezentace, možnost školení, velkoobchodní ceny, webovou prezentaci, atd...
3. krok - sestavení aktivační objednávky zboží - 133 EUR (2x Mistify, 1x ProArgi-9 Plus, 1x PhytoLife) nebo 360 EUR (6x Mistify, 3x ProArgi-9 Plus, 3x PhytoLife). Ceny včetně DPH a poštovného.

Co Vás to bude stát?
- 39 euro - aktivační poplatek za DOŽIVOTNÍ LICENCI + v tom je obsažen velmi propracovaný software, kde vidíte celou svou strukturu, obraty, jak pracují apod + správa objednávek, účtu, apod. Dále licenci, přístup k reklamním materiálům, atd.
- První aktivační objednávka - za 133 EUR včetně poštovného a DPH. Objednávka obsahuje tyto produkty: 1x Pro-Argi 9 Plus, 1x PhytoLife, 2x Mistify
- Nebojte se té vysoké aktivační objednávky. Stačí přivést 4 lidi, kteří se pak hned aktivují a máte minimálně 100 euro hned zpátky na základě startovního bonusu (viz výše).
- Produkty můžete vždy zkonzumovat sami, ty se nikdy neztratí a pokud jde o zdraví, tak dvojnásob :)

Obrázek

Neváhejte nás kontaktovat se svými dotazy nebo rovnou vyplňte aktivační formuláře a my už Vás sami zkontaktujeme!!

Doporučujeme:
- projít si sekci "ke stažení". Zejména si spustit online prezentaci v češtině.
- nebo nás zkontaktovat
- vyplnit formuláře a poslat nám je na email


Tvorba www stránek - Nechte si udělat levné a kvalitní stránky - Optimalizace SEO

TOPlist TOPlist